Wyniki Zawodów 2017

               Wyniki zawodów o Puchar Prezesa  1/2,07,2017

Imię nazwisko

1 tura

waga

Pkt

2 tura

waga

pkt

Suma pkt      

Miejsce

Józef Frąckowiak

0,48

12

1,54

7

19

9

Filip Anioła

2,12

1

2.58

4

5

2

Tadeusz  Adamczyk

1,78

2

2,82

1

3

1

Łukasz Dziurleja

0,58

11

0,60

12

23

11

Łukasz Świetliczny

0,56

12

1,56

6

18

8

Grzegorz Bartmiński

0,58

11

0,88

10

21

10

Krzysztof Łuczak

0,58

11

0,78

11

22

11

Mariusz Frąckowiak

0,86

6

2,66

3

9

4

Piotr Bentkowski

1,36

4

1,46

8

12

5

Paweł Jóźwiak

0,62

9

1,64

5

14

6

Mieczysław Rybarczyk

0,64

8

1,12

9

17

7

Jarosław Kochanka

1,54

3

2,68

2

5

3

 

Tadeusz  Adamczyk

1,78

2

2,82

1

3

1

Filip Anioła

2,12

1

2.58

4

5

2

Jarosław Kochanka

1,54

3

2,68

2

5

3

 

Imię nazwisko

1 tura

waga

Pkt

2 tura

waga

pkt

Suma pkt      

Miejsce

Daniel Kochanka

0,58

1

3,56

1

2

1

Fabian Dziurleja

0,56

2

0,74

3

5

2

Adam Bąk

0,36

4

0,82

2

6

3

Piotr Menzfeld

0,52

3

0

4

7

4


Wyniki zawodów w dniu 21.05.2017 jezioro Żelazno
 
Juniorzy
  1.        Menzfeld Piotr                3.70 kg
  2.      Kochanka Daniel             3.06 kg
  3.      Strzelczyk Mikołaj           2.26 kg
  4.      Dziurleja Fabian              1.74 kg
  5.      Strzelczyk Mateusz         1.58 kg
  6.    Bąk Adam                          1.48 kg
 
 
Seniorzy
       1.   Świetliczny Łukasz            8.14 kg
       2.   Frąckowiak Mariusz         7.40 kg
       3.   Organiściak Wiesław       5.18 kg
       4.   Kochanka Jarosław          5.16 kg
       5.   Gumny Marek                   5.04 kg
       6.   Kijak Wojciech                  3.94 kg
       7.   Anioła Filip                        3.86 kg
       8.   Menzfeld Tomasz             3.78 kg
             Bentkowski Piotr              3.78 kg
     10.   Adamczyk Tadeusz         3.36 kg
 







Zawody Podlodowe


 Imię                  Nazwisko           waga    miejsce

 

Paweł

Jóźwiak

3,66 kg

      1

Piotr

Bentkowski

3,58kg

      2

Marek

Gumny

3,39kg

      3

Arkadiusz

Piątkowski

3,20kg

      4

Grzegorz

Bartmiński

2,99kg

      5

Adam

Bąk         JUNIOR

2,88kg

      6

Filip

Anioła

2,71kg

      7

Mieczysław

Kmieciak

2,19kg

      8

Fabian

Dziurleja   JUNIOR

1,97kg

      9

Sławomir

Wrzesiński

0,59kg

     10

 
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
Najbliższe zawody
 
20/21.08.2016 zawody nocne na Święconce od godz 17.00
Bieżące informacje
 
Zebranie sprawozdawczo wyborcze 29.01.2017 godz 11.00
Świetlica w Rogalinku
 
Stronę odwiedziło już 8978 odwiedzający (23657 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=